Vitajte na našich stránkach

Naše súkromné pracovisko, ktoré sa nachádza v centre Banskej Bystrice poskytuje služby v oblasti kožných ochorení a estetickej medicíny. V našich priestoroch sa nachádza kožná ambulancia a  prevádzajú sa korektívno - estetické zákroky .

 

 

JUVEDERM®VOLITE – NOVINKA v omladzovaní a hydratácii pleti!

Juvederm® Voliteje inovativny kožný preparát ktorý zlepšuje kvalitu pokožky až po dobu 6 až 9 mesiacov. Efekt je viditeľný okamžite, plný účinok je viditeľný behom prvých 14-tich dní po aplikácii, najmä vďaka biologickej aktivite kyseliny hyalurónovej. Účinok ošetrenia VOLITE tak vo svojom efekte spája mezoterapiu, biorevitalizáciu a dermálne výplne.

Ošetrenie je určené pre každú dehydrovanú pokožku. Okrem hydratácie pokožky, zvyšuje jej elasticitu a zlepšuje kvalitu pokožky na tvári, krku, dekolte, a rukách.

Preparát má vysoký stupeň jemnosti, pružnosti a po injekčnej aplikácii sú len minimálne opuchy. Produkt se aplikuje pomocou tenkej ihly novej generácie, ktorá zaručuje maximálne pohodlie a minimalizuje bolesť, opuchy a riziko vzniku hematómu.

Juvederm® VOLITE hĺbkovo hydratuje pokožku, zvyšuje hustotu kože, osviežuje a obnovuje štruktúru pleti. Výsledkom ošetrenia je tak zlepšenie textúry pokožky a jej pružnosť, hlboká a dlhotrvajúca hydratácia, spevnenie a liftingový efekt.

JUVEDERM® VOLITE je produktom z novej generácie, ktorá vytvára prirodzený a dlhotrvajúci výsledok už po jednom ošetrení. 

 

 

 

   

Permalip

Trvalé zväčšenie perí.

Permalip